MONTE CAPPA

MONTE CAPPAMonte CappaMONTE CAPPAMONTE CAPPAMonte Cappa

Hemen rezervasyon yap
MONTE CAPPA

ULAŞIM

Otomobil ile: Monte Cappa’ya kendi aracınız ile gelecekseniz, internet sitemizde yayınladığımız haritalardan faydalanabilirsiniz.

    İstanbul-Ürgüp: 8.5 saat
    Ankara-Ürgüp : 3.5 saat

Otobüs ile: Otobüs yolculuğu ile Ürgüp Şehirlerarası Otobüs Terminaline ulaşım İstanbul’dan 10-11 saat, Ankara’dan 4-5 saat sürer. İstanbul ve Ankara’dan Ürgüp’e saat başı kalkan otobüsler ile ulaşabilirsiniz.
Uçak ile: Kapadokya’ya en yakın havaalanı Nevşehir’dedir (Tuzköy Havaalanı). Fakat bu havaalanında iç hat uçuşları haftanın belli günleri yapılmaktadır. İkinci en yakın havaalanı Kayseri’dedir (Erkilet Havaalanı) ve Türk Hava Yolları her gün İstanbul-Kayseri arası karşılıklı 2-3 sefer yapmaktadır. Fakat uçuş tarifesi kış ve yaz mevsimlerinde değişmektedir. Eğer yukardaki tarife uluslararası uçuşunuza uymuyorsa, önce Ankara Esenboğa Havaalanına uçabilirsiniz (Ürgüp’e uzaklığı yaklaşık 300 km). Ankara’dan Kapadokya’ya otobüs veya özel arabayla gelebilirsiniz.
Ayrıca, önceden bildirilmesi durumunda, Kayseri ve Nevşehir havalimanlarından transferleriniz anlaşmalı acentalarımız tarafından güvenli ve konforlu bir şekilde yapılmaktadır.