MONTE CAPPA

MONTE CAPPAMonte CappaMONTE CAPPAMONTE CAPPAMonte Cappa

Hemen rezervasyon yap
MONTE CAPPA

HAKKIMIZDA

Monte Cappa Cave House odaları konfor, tarih ve estetik ön planda tutularak, Kapadokya yöresinin dokusuna ve yarım asırdan daha uzun bir süre önce yapılmış olan bu taş binanın ilk günkü haline sadık kalınarak özenle restore edilmiştir. 3 tane taş kemerli oda, 1 tane kayadan oyma oda ve 1 tane de  hem kayadan oyma hem de taş kemerli olan toplam 5 adet odası bulunmaktadır.


Monte Cappa’nın içinde bulunduğu zengin Dereköyler Vadisi’ni ve çevre dağları izleme imkanı veren otelin avlusunda ya da terasında saatlerce oturup, kitabınızı, gazetenizi okuyabilir, dilerseniz dizüstü bilgisayarınızdan internete bağlanabilir ya da sadece kuşların sesini dinleyerek eşsiz Kapadokya’nın tadını çıkarabilirsiniz.


Kapadokya bölgesini yakından tanımak için profesyonel şirketler tarafından düzenlenen aktiviteler arasında yer alan balon turu, günlük rehberli turlar, Türk gecesi ve Semazen Gösterileri, yürüyüş, motor, bisiklet, jeep safari ve at turları konusunda merak ettiğiniz her konuyu bize danışabilirsiniz. Balon turu ve günlük bölge turlarına katılımınızı kolaylaştırmak için bu aktiviteleri düzenleyen firmaların özel servis araçları ile Monte Cappa önünden alınarak, aktivite bölgelerine transferleriniz ücretsiz olarak sağlanmakta ve aktiviteler sonunda yine ücretsiz olarak otele transferiniz gerçekleştirilmektedir.


Monte Cappa’nın işletme prensibi, kalite, konfor ve kişiye özel hizmet anlayışına dayanmaktadır.